O mně

V roce 1990 jsem začal podnikat v oboru elektro-montážních prací. V podnikání se mi dařilo a postupem času jsem tak vybudoval firmu ELKOR, která dodnes zaměstnává několik desítek lidí.

V komunálních volbách v roce 1998 jsem úspěšně kandidoval jako nestraník za ODS a stal jsem se tak zastupitelem města Litomyšl. Svůj mandát jsem, již jako člen ODS, obhájil i v roce 2002 a v roce 2006 jako lídr kandidátky, načež jsem byl zvolen starostou města. Tím jsem byl až do roku 2014, kdy jsem byl zvolen místostarostou. V roce 2016 jsem úspěšně kandidoval do Zastupitelstva Pardubického kraje a po volbách jsem přijal post prvního náměstka hejtmana zodpovědného za oblast dopravy a dopravní obslužnosti.

Narodil jsem se v Olomouci roku 1962. Po absolvování základní školy jsem se rozhodl studovat elektrotechniku, a i když mi doba a režim příliš nepřály, byl jsem přijat na střední odbornou školu.

Po maturitě jsem nastoupil na základní vojenskou službu do Pardubic, kde jsem se seznámil se svou budoucí ženou Janou, se kterou jsem se po ukončení vojenské služby oženil. Už jako manželé jsme se rozhodli přestěhovat do Litomyšle, kde jsme založili rodinu a kde žijeme dodnes.